ვიოლეტა მგალობლიშვილი
ვიოლეტა მგალობლიშვილი ევროპის უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტის მე-3 კურსის სტუდენტი და უნივერსიტეტის ბენდის EU Band -ის სოლისტია.
რატომ ევროპის უნივერსიტეტი?
,,არსებობს ბევრი რეკლამა, რომელიც ხანდახან 100%-ით არ ასახავს სინამდვილეს. ამ შემთხვევაში, ეს სრულიად პირიქითაა. ჩვენი ადმინისტრაცია მუდამ ცდილობს ყოველ ფეხის ნაბიჯზე რაღაც ახალი შესთავაზოს თავის სტუდენტს.“
მარიამ კაპანაძე
მარიამ კაპანაძე ევროპის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების მე-3 კურსის სტუდენტია. მარიამი არის რამაზ ლომინაძის ფონდის სტიპენდიანტი და European Horizon's პიარის მიმართულებით ხელმძღვანელი.
ევროპის უნივერსიტეტმა ჩემში დიდი გარდატეხა მოახდინა. მომცა უნარი, უკეთ გამომევლინა საკუთარი თავი, მებრძოლა ჩემი მიზნებისთვის და რეალიზებული ვყოფილიყავი ბოლომდე საკუთარ კარიერაში. თამამად შემიძლია ვთქვა, რომ ეს არის უნივერსიტეტი, რომელში ჩაბარებასაც არასდროს ინანებ.
თემო გოგრიჭიანი
თემო გოგრიჭიანი ევროპის უნივერსიტეტის, საერთაშორისო  ურთიერთობების მეოთხე კურსის სტუდენტია. თემო პირველი კურსის შემდეგ, გაცვლითი პროგრამით  იმყოფებოდა ბერლინში, გერმანიაში. გარდა ამისა, ის ამჟამად არის  უნივერსიტეტის ბენდის ვოკალისტი და European Horizons-ში  იკავებს  პიარისა და მარკეტინგის ხელმძღვანელის პოზიციას.
ევროპის უნივერსიტეტი არის საქართველოში პირველი, რომელმაც ჩამოაყალიბა European Horizons და მეც შესაძლებლომა მომეცა ამ ორგანიზაციაში გავწევრიანებულიყავი. დარწმუნებული ვარ, სწავლის დასრულების შემდეგაც არ გავწყვეტ კავშირს უნივერსიტეტთან და კვლავ აქტიურად ვიქნები ჩართული.
დავით გურგენიძე
დავით გურგენიძე ევროპის უნივერსიტეტის ფსიქოლოგიის ფაკულტეტის მე-3 კურსის სტუდენტია. ამჟამად, ის მუშაობს მენტალური ჯანმრთელობის ცენტრში ფიზიკური თერაპეპვტის პოზიციაზე. გარდა ამისა, დავითი არის ევროპის უნივერსიტეტის ფუტსალის გუნდის კაპიტანი.
უნივერსიტეტმა  მომცა საშუალება, ვისწავლო საყვარელი საქმე, ვითამაშო ჩემი საყვარელი სპორტი და ვიყო საუკეთესო გუნდის კაპიტანი. ეს  დიდ ბედნიერებას მანიჭებს და მთელი ცხოვრების მანძილზე გამყვება სტუდენტობისას განცდილი ემოციები.
მაია ავალიანი
მაიამ 2018 წელს წარჩინებით დაამთავრა ევროპის უნივერსიტეტი და დასრულებისთანავე შეუდგა საადვოკატო საქმიანობას.  გარდა ამისა, პარალელურად ითავსებს მოლარე-ბუღალტრის პოზიციასაც.
ევროპის უნივერსიტეტი გვთავაზობს სწავლების განსხვავებულ და მოდერნიზებულ სისტემას. აქ მუდმივად ეწყობა საჯარო ლექციები, რომელებსაც, ხშირად ატარებენ ევროპიდან და აშშ-დან მოწვეული პროფესორები და სასამართლო მოხელეები.
ბეჟანი ლომსაძე
ბეჟანის ლომსაძე არის ევროპის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სპეციალობის მე-4 კურსის სტუდენტი. ის არის 2016 წელს ევროპის უნივერსიტეტში ეროვნული გამოცდებით მიღებული ყველაზე მაღალქულიანი სტუდენტი. ბეჟანი, ამ ეტაპზე, გახლავთ European Horizons-ის ევროპის უნივერსიტეტის წარმომადგენლობის ვიცე-პრეზიდენტი. ასევე, არის ევროპის უნივერსიტეტის მან-სან-კან-ის გუნდი "უვიზოს" წევრი.
ვფიქრობ, მნიშვნელოვანია, ის, რომ ჩვენს უნივერსიტეტს აქვს გაფორმებული მემორანდუმი არაერთ გამოცდილ და მაღალპროფესიონალურ ორგანიზაციასთან, რაც  საკუტარი პროფესიით სტაჟირებისა და მუშაობის კარგ შესაძლებლობას ქმნის.

• Violeta Mgalobishvili
Violeta Mgaloblishvili is a 3rd-year student at the Faculty of Law of European University and a soloist of the University Band EU Band.
Why European University?
"There are a lot of advertisements that sometimes do not reflect 100% of the reality. In this case, it is quite the opposite. Our administration is always trying to offer something new to its students at each step."
• Mariam Kapanadze
Mariam Kapanadze is a 3rd-year student, studying International Relations at European University. Mariam has the scholarship of the Ramaz Lominadze Foundation and she is Head of European Horizons in the field of PR.
European University has been a turning point for me. It gave me the ability to better express myself, fight for my goals, and fully implement myself in my own career. I can confidently say that this is the university you will never regret being enrolled in it.
• Temo  Gogritchiani
Temo Gogritchiani is a fourth-year student, studying international relations at European University. After his first year, Temo was sent through the exchange program to Berlin, Germany. In addition, he is currently the vocalist of the University Band and holds the position of Head of PR and Marketing at European Horizons.
European University is the first university in Georgia that established European Horizons and I was given the opportunity to join this organization. I am sure I will keep in touch with the university even after graduating from it and will be actively involved.
• Davit Gurgenidze
Davit Gurgenidze is a 3rd-year student at the Faculty of Psychology of the European University. Currently, he works as a physical therapist at a mental health center. In addition, David is the captain of the European University Futsal team.
The University gave me the opportunity to learn my favorite subject, play my favorite sport and be the captain of the best team. It gives me great happiness and the emotions I have experienced during these years will follow for the rest of my life.
• Maia Avaliani
Maia successfully graduated from European University in 2018 and began her advocacy. In addition, she also holds the position of cashier-accountant.
European University offers a different and modernized system of teaching. There are regular public lectures, often delivered by invited professors and court officials from Europe and the United States.
• Bezhan Lomsadze
Bezhan Lomsadze is a 4th-year student, studying International Relations at the European University. He was enrolled in the European University with the highest scores got at National Exams in 2016. Currently, Bezhan is the Vice-President of the European University Office at European Horizons. He is also a member of the European University Man-San-Kan team "Uvizo".
I think it is important that our university has signed a memorandum with a number of experienced and highly professional organizations, which creates a good opportunity for internships and work in one's own profession.