მეგი მეტივიშვილი არის ევროპის უნივერსიტეტის ბიზნესისა და ტექნოლოგიების ფაკულტეტის  მეოთხე კურსის სტუდენტი. ის ამავდროულად ითავსებს უნივერსიტეტის თვითმართველობის პრეზიდენტის პოსტს.
რატომ ევროპის უნივერსიტეტი?
ევროპის უივერსიტეტი საშუალებას გაძლევს იყო კონკურენტუნარიანი და მოთხოვნადი შენს ბაზარზე. ის მაძლევს ისეთ ცოდნასა და გამოცდილებას, რომელიც მეხმარება, შევქმნა ჩემი მომავალი.
ომარ შირინიანი
ომარ ოშინიანი ევროპის უნივერსიტეტის ინფორმატიკის საბაკალავრო პროგრამის მეოთხე კურსის სთუდენტია. მან უნივერსიტეტში ჩაბარებისთანავე საკუთარი პროფესიით დაიწყო მოღვაწება. ომარი, ამჟამად, UniPAY-ში Senior Front-End Developer-ის პოზიციაზე აგრძელებს პროფესიულ საქმიანობას. გარდა ამისა, ის გახლავთ Google Developers Student Club ლიდერი საქართველოში, რომელიც წარმოადგენს ევროპის უნივერსიტეტის გუნდს და ჩრთულია Google-ს უახლესი ტექნოლოგიების დანერგვაში როგორც უნივერსიტეტში, ასევე საქართველოს მაშტაბით.
უნივერსიტეტში არის კომფორტული და სასიამოვნო გარემო, მეგობრული და ყურადღებიანი აკადემიური პერსონალი, პროფესორ-მასწავლებლები, მონდომებული, განათლებაზე ორიენტირებული სტუდენტები. ამ ყველაფერი კი შემიქმნა გარემო, რომელიც დამეხმარა როგორც პიროვნულ, ასევე პროფესიულ განვითარებაში.

Megi Metivishvili is a fourth-year student at the Faculty of Business and Technology of the European University. She also holds the position of the President of Self-Government.
Why European University?
European University gives you the opportunity to be competitive and highly demanded in the labor market. It gives me the knowledge and experience that helps me create my future.
• Omar Shiriniani
Omar Oshinian is a fourth-year student, studying for a Bachelor of Informatics at the European University. As soon as he was enrolled in the university, he started working in his own profession. Omar currently holds the position of Senior Front-End Developer at UniPAY.
Apart from this, he is the leader of the Google Developers Student Club in Georgia, which is a team of the European University and is involved in the introduction of the latest Google technologies both at the university and throughout Georgia.
There is a comfortable and pleasant environment, friendly and attentive academic staff, professors, diligent, education-oriented students in the University. All this created an environment that helped me in both personal and professional development.